Biografia- Tyberiusz Amanatidis *WiP*

 • GUID: - -

  Nick/Link do profilu Steam: SilverWolf

  Czym będzie zajmować się twoja postać: Błędny Rycerz. W planach jest to, iż będzie on prowadzić małą kompanię najemną w celu ochrony miejsc lub ludzi za opłatą.

  Inne informacje: - -

  Imię postaci: Tyberiusz

  Wiek postaci: 24

  Narodowość postaci: Cesarska

  Wiara postaci: Makeryzm

  Znane języki: Powszechny, Calradyjski, Sturgiański

  Piśmienność: Powszechny, Calradyjski

  Wygląd postaci: Tyberiusz to młody jak na jego aktualny status mężczyzna pochodzenia Cesarskiego. Posiada on normalnej długości włosy koloru brunatnego o dużym zagęszczeniu, dając we znaki, iż są one zdrowe. Jest on w miarę dobrze zbudowany jak na Rycerza, jego postura nie jest nazbyt umięśniona, jednak jest on silnym człowiekiem, wystarczająco by skutecznie walczyć w polu. Jego cera jest w miarę naturalna, nie jest on opalony, jednak nie jest on także zanadto blady. Posiada on lekki zarost, jednak nie przywiązuje się do niego za bardzo i czasami go podgala.

  Osobowość postaci: Tyberiusz jest i może Błędnym Rycerzem i traktuje poważnie własne i cudze życie, jednak z wierzchu poważny mężczyzna jest bardzo przyjacielski wewnątrz, bardzo lubi spędzać czas z 'pospólstwem', jednak nie omija on spotkań z przedstawicielami swojego lub wyższego stanu społecznego, jednak ponad wszystko prostota i radowanie się z tego co się ma ciągnie go do zwykłych ludzi. Uwielbia on wysłuchiwać myśliwych i członków garnizonu, zwłaszcza tych z dużym doświadczeniem, w końcu człowiek ciągle się uczy. Tyberiusz bardzo ceni sobie ludzi pracowitych i zdeterminowanych, czasami osobowości zamknięte i skryte są dla niego nawet jeszcze bardziej interesujące.

  Cechy postaci:
  - Zdolny taktyk.

  - Atrakcyjny.

  - Życzliwy.


  - Sokolnik.

  - Spełniony.

  - Towarzyski.  - Szczery.
  - Łatwowierny.
  - Dumny.

  https://i.gyazo.com/a2c9f414643d1106947f1c498d7e55fd.png

  Dodatkowe informacje: - -

  Historia postaci


  Początkowy ekwipunek:

  Linki do innych aplikacji: Aplikacja na Status Szlachecki Tyberiusz Amanatidis

 • FeezY

  Closed the thread.